"Zonë e Ndaluar" bëhet zonë e ndaluar

Kur ne gazetarët kemi thënë, madje shumë shpesh, se zgjedhjet janë një test për demokracinë kemi patur parasysh kryesisht konfliktet midis partive politike: se sa, pra, maxhoranca e opozita janë në gjendje të luajnë ndershmërisht, të mos përdorin dhunën, të mos fusin duart në kutitë e votimit, të pranojnë humbjen etj., etj. e se sa, më anë tjetër, institucionet shtetërore që kemi ngritur, si

1 Komente

Problemi qendron me te gjitha mediat,por ju e ngrini vetem per nje gazetar.

Supozojme qe nje dite te bukur Anila Basha fillon te ngreje lavderoje Berishen dhe shkruan per skaldalet e Rames.

Sinqerisht me thoni:A do te shkarkohej menjehere si kryeredaktore dhe a do ta largonin nga gazeta?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).