YouTube, inovacioni me i madh i dhjetevjecarit ne social media

Vitet e fundit kane qene vertete fantastike per social median dhe tashme mund te thuhet qetesisht se ajo nuk do te zhduket lehte. Mjafton te mendosh per suksesin e jashtezakonshem te Facebook dhe Twitter. Por, nese do kthejme syte mbrapa, cili eshte sherbimi me inovativ i dhjetevjeçarit [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).