Where are those good old fashion values? (from Family Guy theme song)

I do not know what is wrong with American guys nowadays.  Like, you message someone you are having a girls’ night out and he sends you a message back saying: “Yeah baby, send me a lot of pics of you and your drunk girlfriends!!!!”
Boy, you don’t even know me like that! You ain’t paying money [...]

4 Komente

Bleta dhe MTV bashkojne forcat smiley.

You have the right to say no to sexting

PS: Blete, about this: "How about “I am wearing my flannel longsleeved pijamas with yellow ducks?”  Jo se jam kondra si manover flamuri smiley, but between girls, flannel loving girl, (edhe pa na degju armiku smiley) lose the ducks, but keep the flannel smiley.

Ky tregimi po me ngjaka me tregimin e njerit qe shkoi ne red district per te kerkuar lidhje serioze. Ding-dong!

And my beautiful wine sloshing in my stomach indignantly.

Mos e ke pirë ca si shpejt atë verën, apo ke tharë ndonjë shishe të tërë, se po më vjen keq që slosh-onka smiley

 

 Keq e me keq qo pune! 

( se s'eshte as per te zbardhur dhembet, xhanem, po c'te bejme! )

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).