We like to party.

I decided to have a party the moment I set eyes on my new apartment. Roomy, with big windows, two bathrooms and (gasp) a balcony. And it is within walking distance to public transportation. I love it.
I do not know why, but while my mom and my sister see the apartment and think in terms [...]

1 Komente

blete, rrofsh... kam pershtypjen qe do te ta vjedh idene ndonje dite, me te vetmin ndryshim qe do ve shoket e shoqet te gatuajne vete, te sjellin pijet, te behen xurxull dhe ne asnje menyre te mos ikin pa lare enet! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).