Vrima e zeze dhe realiteti i punonjesve

“Vrima e zezë” është një film komik me regji të Diamond Dugs (dy djelmosha me emrat Phil dhe Olly), me kohëzgjatje prej 2 minuta e 34 sekonda, i cili në garën e sivjetme të Festvalit të Kanës ngadhnjeu ne kategorine tij, duke bërë që kritikët t’i japin notat më të larta.
Në film bëhet fjalë [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).