VOMITOLOGJI

Restorantin “Donika”, në të dalë të qytezës N., e frekuentonte shpesh mjeku fiziolog Trifon Xh., të cilin vizitorëve të rrallë të qytezës ua prezantonin si një kuriozitet të pashembullt, meqë ende gëzonte famën e specialistit më të mirë në Ballkan e ndoshta në krejt Europën Lindore për të vjellët, ose të vomitologut; titull që e [...]

1 Komente

Amani mer amani, po kap popllin ndonje orgazem linguistike me keto fjalet ku duhet ti besh gjuhes tre kthesa te rrezikeshme, dy frenime dhe tre te fryra para se te shqiptohen.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).