Vizitkarta me ekologjike

Dizejnimi i vizitkartës me tematikë ekologjike nuk mund të jetë më kreativ sesa kjo që Fischer - Lisbon, agjensi reklamash nga  Portugalia ka realizuar për konsulentin për mbrojtje të mjedisit - Andrea Romani. Idea është që me një kosto tejet të ulët të arrihet një efekt maksimal nëpërmjet një stampuesi me logon e reciklimit dhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).