VIZITË NË KATAKOMBET

“Shekulli” botonte të përkthyer një artikull të Neue Zürcher Zeitung, me titull “Kush ishte Skënderbeu”, i cili merret me jehonën që pati ndaj publikut shqiptar monografia e përkthyer për Skënderbeun, e historianit zviceran Oliver Jens Schmitt.
Artikulli i drejtohet publikut zviceran të asaj gazete dhe ndoshta nuk ia vlente fare të përkthehej, sikur të mos ishte [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).