23 Komente

5* Belle.

Kur doli ktu kjo?

Kjo eshte e vecante!

FLM BF!

ET, ditto!

si ne prralla smiley

Pese per foton.

Per kolonen zanore, hmmmmmmm se di, mbase 4 smiley

rezultantja anon ka 5-a , kshu qe 5 pra, ulu n'vend !

Po ty vetëm fotot me çift të bojnë me thon naj llaf të hajrit? smiley Do ta kem parasysh herën tjetër ene të shohim mase jep naj kritikë smiley

 

Po ju fmi shejtona qenkeni ngulur ene e paskeni kap me pyllin ene me pemët, nc nc nc çpaskeni qenë  smiley

belle vdes sidomos per mjegullen ketu

ujku mjegull do smiley

 

po fli re fmi mistrec se vjen ujku e te ha smiley

Aq e bukur dhe mistike sa nuk te besohet qe ekziston vertet smiley

Sh. e bukur patriote smiley

Foto-pikture, plus dhe muzika e zgjedhur, perfect combo smiley

 

Belle, eshte shume e bukur. Atmosfere endrre, perralle... Se pse me kujton fundin e filmin "Finding Neverland"... Mjegulla  me ngjall ndjesine e dicka te prekshe dhe te paprekshme njekohesisht... dicka qe eshte dhe s'eshte...  Sa keq qe melodine s'e degjoj dot, por po qe "Primavera" e Vivaldit, e kam ne koke. smiley

 

Aida, me vjen mire qe te ka pelqyer. Mjegulla ne kete foto eshte vertet shume mistike saqe edhe une kur e shikoj me duket sikur humbas aty brenda saj.

Faleminderit qe kalove ne kete ane! smiley

Belle, e dashur, une vetem ne kete ane te lumit kaloj ( art-letersi-kulture- muzike - jete-magji-perralla-) te tjerat... s'bejne per mua. smiley

Ndonjehere fus hundet dhe ne politike, por kot sa per te trazuar ujerat... smiley

Krijon nje atmosfere si nga Lord of the Rings.

http://endie.net/images/blog/lotro/old_forest.jpg

Emo, prit kur te dali nja ujk qe aty edhe te ulërije auuuuuuuuuuuuuuu  smiley

Eshte e kunderta e fotos se Belles, Em.  "Pylli nuk pipetin, gjethet shushurijne  sikur i peshperisin druajtshem fjale ne vesh njera-tjetres, kafshet jane strukur ne strofkat e tyre, mjegulla po behet gjithnje e me e dendur, vende-vende gati ta presesh me thike, ca pika hutaqe shiu bien tek-tuk... N'ajrì ndjehet stuhia... " Dhe perralla vazhdon... smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).