Vegla I

Ndërsa e ëndërroja, dikush e kishte bërë.
por nuk është hiç e lehtë.

27 Komente

Për mua ky është një mesazh sublimal... përse të mos shkruante PQRST por pikërisht ABC?

Ka ra n'dashni smiley

smiley

ps :O

M'paska shpëtuar pa një pikpytje ajo fjalia e fundit smiley

sa cool e paska dhomin e qenit vllai jot manjola smiley

jo mre.

Une si kam qejf ato qe i kane dhomet rruze dhe perfekt.

M'shtije fryken.

M'duken cool ato qi e kane nai sterdhemc smiley

si une me i llaf (te gjithe skrapallinjte dallohen nga sterdhomci)

Asht shtrembue a ,be,ceja, tash malsia ka me shkrue ,me kanil vojguri! Ska mo ,as kanu,as me msu ,sak as msus e shkolla ne malsi ,Mrika ka dek ,ene komisari asht vra .

Malsia ka rra n`terr ,sepse ka zbrit n`qytet, me fullue nga e para.

Pershnetje nga une ,Bath-bath po, tu rit nera!

për Nexhin mesazh përsëri nga vllai

o manjola,

tani e nxorre ne profil. ma hoqe trunin krejt smiley 

Solo, ti ske sterdhomc mer bir, ke dhom qumshi smiley

Me pelqen kjo vegla. smiley  Nje lasp hitech , kur te shpiket, do behet aq i nevojshem sa dhe tastiera e PC-se; shkrimet do jene pa gabime; kaligrafia e rregullt dhe e pelqyeshme... Ama s'do kete origjinalitet: shkrimit do i humbase ajo dickaja vetjake dhe e vecante qe ka secili nga ne kur rrumbullakos germat ne leter me doren e vet .

hmmmmm..... me ka marre malli per kartolina dhe letra te shkuara me dore! smiley

Leje Aria leje, mos na pyet smiley

Kerkoja dje i fije leter neper shpi, per te shkrujt nje gje dhe nuk gjeja per qamet. Ato reklamat qe na hudhin poshte deres, i kisha hedhur ne plehra, gazetat po ashtu. Me shkoi menja te gris nai faqe libri pastaj smiley

Por u kujtova, qe kisha leter guzhine  dhe mbarova pune me ate smiley 

Une paskam dynjane e borxheve ne peshk, qe s'mi pranojne postimet sot. Kisha pershtypjen se kisha bere kerdine me yje, po jo me postime.

Ama yjet e Manjoles s'mi bllokon dot njeri joooo.

Po te futen edhe ty ne listen roze, e? smiley

yjet e Manjoles

manjola's star (A Time Warner production, directed by S. Spielberg, 2009 - 18 academy awards)

t_red, manjola eshte e imja, e jotja, e te gjithe neve... (nga shoku yne Tili kjo).

ps. pakon pesce ta cova me fed-ex, manjola... ishin 6 po nji e du per vete se me ka von gripi perfun. really.

O Ed1 Qekam ngatrreu una. Manjola s'osht tu i dhene dum per vete....Ja hane yjet si me qene petlla 7 lekshe jo mo te na dale krah neve. Hajt po provoj ne une nji me PESE po s'doli kater pike tre.

nuk punon mirë vegla xha Idris. edhe unë ja vura dje bletës dhe në vënd të dilte dy vota: pesë, doli dy vota dy pikë tre.

ndoshta Ai e ka taruar në mënyrë të tillë që peshqit të mos vrasin veten për notat.

ps: apo e kundërta ?

M'falni

E kisha harru une pesen time, se me hutun syte e vllait te manjoles  smiley

Tashti duhet te jete ne rregull, ja vura smiley

obobobo Cimo

C'pate, se tashti mund te degjeneroje tema me muhabete homoseksualesh smiley dhe  impaktet e tyre mbi muziken bashkekohore smiley 

smiley

te lutmi shum, e tham ene te quinsat, shifi artin e punen, mos i shif s....

.

 

 

vëllai i im- 15 Dhj 2008 - 20:17pm

Rrofsh sa mali i Tomorrit Çimo  !!!!!

Ps: Ai robi erdhi dhe atë plaçkën na e solli.

(të tërën)

 

aaahahahaaa... smiley  smiley  tani e pashe ket. Je njish dhe i vetem!!! (trim ne lufte)... smiley  smiley  

ps. ta mash men ...  smiley  smiley   (dmth busti qe i tepert...)

Njerin nga surrati e ke paraqit si HID.....Peqini... Edhe une sa here ja ve Manjoles nga 5 (pese ) del gjithmon 4.2 ose 2.4..Ta kete fain Penari thua, qe ka zaptuar VENIET... ???

8}

do i kene vu nai koeficient negativ ca peshkatareve qe kane shume pozitivitet vetvetiu pranej smiley

Per balance smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).