Ushqime tradicionale çeke

Per arsye mungese kohe nuk kam pasur shume mundesi te shkruaj dicka te re ketu.
Sot vendosa sjell disa foto dhe pak te dhena rreth kuzhines ceke.
Ne foton perballe mund te shihni foton e `supes se vjeter bohemiane` .Isha shume kurioze ta provoja , por ne fakt mund te them se nuk me shijoi dhe aq [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).