Twittering

Para nja 1 jave ftuam nje kompani PR nga Boston te bente nje prezantim rreth teknologjive te reja dhe perdorimit te tyre ne fushen e marketingut.  Gjate prezantimit u diskutua per blogjet, Myspace, Facebook, …fenomenin Google Adsense qe revolucionoi menyren e reklamimit online.
Ne prezantim e siper, njeri nga prezantuesit pyet: Sa nga ju perdorin Twitter?  [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).