Twitter nuk do me t’ia dije se cfare po ben ti

Mjaft! Te gjithe ju egocentriket duhet te dine se Twitter-it nuk i intereson me se cfare po beni ju! Ndaj, mjaft me lajmet ne kohe reale nga banjo me pershkrimin e jashteqitjeve tuaja dhe pasi keni bere seks me mire ndizni nje cigare se sa te twitoni [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).