Turli alternative vere

E titullova keshtu pasi kjo gjelle u be me disa asortimente me te ndryshme nga ato te turliut te zakonshem.
Per kete turli une perdora:
5 karrota te vogla
300 gr fileto pule
3 patate te mesme
3 domate zemerkau
vaj sipas deshires suaj (une perdora 3 luge gjelle)
nje luge kerri
kripe ,piper i zi
nje grusht majdonoz
Si fillim hiqjani lekurat patateve,karrotave dhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).