34 Komente

gjithashtu tu ju lulebukur smiley

ne ket te hene te shpifur tiranase lulja jote eshte gjeja me e bukur.

thenkju

@eT, flm smiley

@Desdemona, edhe ketu eshte nje e hene e shpifur me shi, dhe une ndjehem per ibret, so thashe nje lule me djell per te na ndricuar nga pak se kemi nevoje smiley

 

Kam parë gjëra edhe më të bukura prej teje... dhe kjo nuk është në lartësinë e tyre smiley

Edrus, meqe je ekspert ne kete fushe, te lutem hudhu edhe jep naj menim se pse, qysh edhe tek.

O Belle, nuk dun me dalë ato lulet e dardhave... shko e shikoi vetë në flickr... se janë tujat... ato m'pëlqejn smiley

Edrus, kjo eshte nje metode tjeter per te fotografuar natyren, lulet. Per me shume shiko ketu smiley

Edhe unë kam parë gjëra shumë të bukura, nga belle, dhe nga të tjerë, po kjo nuk ma bën atë gemin me lule më pak të bukur. (edhe-ja ishte për e-në : ) )

Happy week, oj lule! : )

Belle vertete te gjitha "te henat" jane te merzitshme ,sepse fillon puna mbas nje weekend-i ,dhe kur koha eshte gri, merzitja dyfishohet!

Bukur imazh yt,por shikoi disa te tjere se cmendojne ,per nje Happy Monday!

 

 

 

Bukur!

Megjithate, a ke mo peisazhe?

PS qesh i katerti qe votova!  smiley 

@Artian, se shikoj dot videon tani se ma ka prere frengu smiley

@Emigrant, kur te vije vakti do shikosh naj pejsazh tjeter smiley

Flm!

patriote, beautiful picture smiley (S'po na le ky shiu te ndiejme pranveren xhanem)

PS: edrus, haremxhi lal, haremxhi smiley

Qe kur kam lexuar se sa me e bukur te jete lulja, do thote se "ushqehet" me shume pleh, preferoj pemet e vogla Japoneze. 

Bonsai jane ma keq se femrat.Dune perkushtim,durim,investim e po i le me shume se 10 dite vetem ti ka hanger dreqi ashtu sic me shkune per esh mu 3 kokrra copesh bonsai-sh.

Tashme kam vetem kaktuse, kane lule shume te bukura si dhe duhet ti rrish prapa fare pak smiley

ps.fotoja shume e bukur.

Emo, nuk na ben me asgje pershtypje (pas atij autogolit te Cenit smiley

Keshtu sic kane ardhur punet, u dashka hap landscape business, per sojin tuj smiley

e bone qe c'ke me te, du s'du une smiley

PS: kaktus posi, s'i bie njeriu m'qafe, pak fare uje, e diell.  Ama sec bejne gjembat ne koke te tyre, s'mbaj pergjegjesi smiley

PPS: emo, u lodhe edhe ti tuj u marr me ikona, e hic se u gjete anen smiley

"Ama sec bejne gjembat ne koke te tyre, s'mbaj pergjegjesi" smiley

Te marte e mira, xhane se na qite bojen ti dhe adminat armiq qe na kane heq shume opsione (perfshi ate te abuzimit) smiley.

U bera pishman pasi e lexova, se thashe nje Zot e di si do e marrin peshqit e djallezum, ti vete dhe ma ve ne thonjeza smiley

hahahaahah po vdes se qeshuri smiley

po lëre derman se kemi nevojë të qeshim edhe me të tilla llafe sidomos në ditë të hëna me shi smiley

Mos u bej merak, se s'po qesh vetem smiley.  Kercen/qesh ene prifti/kaktusesha  nga belaja smiley

Na mbyti shiu oj lulke, c'na genjyen me dy-tre dite te bukura, ene tani ... nejse, se ben mire per lulet (qe te jemi brenda temes smiley )

Emo, rrofsh per foton smiley, duket peshku i padjallezum, e kapi ne vend thelbin smiley

 

I have to think twice about shaking your hand sir smiley

p.s. lol

patriote, bravo. me pelqejne jashtezakonisht gjerat thjeshte te bukura. ta nisin mbare diten. edhe pse une po e shoh ne mbremje.

@Shkinaks, me vjen mire qe te pelqeu, por si t'ja bajme disave thuj qe kane pretendime se i dune ti shohin te tana lulet e dardhes smiley

@Cen, falemners smiley

Jul, flm per kenget smiley

Këngën e dytë kisha kohë pa e dëgjuar so, bëre mirë që e prure në sofër smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).