Tingujt e Trotuareve

Shpeshhere, kur dal nga shtepia dhe drejtohem per te marre metropolitanen, eshte ai, qe me pret tek shkallet. Me pret mua dhe plot te tjere, pret nje degjim, nje mirenjohje, nje duartrokitje .

Ai ka nje saksofon, dhe nje pakete te vogel kartoni, pakete per leng frutash, qe e ka sajuar per te mbledhur ca monedha.  [...]

9 Komente

Des, nuk mendon se duhet te besh nje perzgjedhje me te mire te shkrimeve qe te sjellin? Ose te pakten, nje redaktim, sepse, per mua, ky shkrim le shume per te deshiruar.

Hë ?

Me mu e kishe ????

Jo, Miss Deizi, e kisha me kete "Te zhdukurin", qe vete shkruan shume bukur, por duhet te beje pak kujdes me shkrimet qe i sjellin te tjeret. smiley

ah, ok

na falni smiley

Des, nuk e shoh dot kete, se me ka mbaruar 60 minutshi i perditshem, qe me lejon kompania, por qe shkrimi ka nevoje per redaktim, ka, besome, madje qe tek fjalia e pare.

"per te marrur metropolitanen," ? 

Hej, mos m'u zemero, e? smiley

Ne po ta kene me ty s'osht nonji qomet i modh smiley Ti po birson ke te del para jo mo ta kesh tatin smiley

po mer po ,

po te pakten ta dime se kush e ka me ne, se spo ja mohojme birsimin smiley

po ama, te punojme me letra t'rregllta, jo kshu kontrabande smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).