The Wrestler

nga F.Alla
Randy The Ram Rombinson eshte nje nga wrestlerat me te forte dhe fitimtar ( te gjitheve u kujtohet triunfi i tij kunder Ayatollahut ne 6 prill te 1989).
Stefany, e bija, nuk do ta shoh me me sy per shkak te mungeses se tij si prind gjate viteve te karrieres si wrestler dhe i vetmi person [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).