The Horsemen

Mund te matet deshtimi i projekti? Nese po, le te themi ne nje shkalle ku 1 eshte maksimumi e suksesit dhe 10 eshte minimumi, atehere Horseman eshte natyrisht te nente e gjysem apo aty te dhjeta.

Dhe eshte pak per te ardhur keq sepse filmi i kishte te gjithe elementet per te qene nje sukses : [...]

1 Komente

Analiza eshte e mire por mua me duket cik e panevojshme te komentosh negativisht nje film qe ka vleresim negativ ne pergjithesi. Nqs do komentoje keq "the curious case of benjamin button" (shembull), do ishte me me vlera sepse te pakten do jepte nje kendveshtrim ndryshe nga te gjithe ata qe e ngrijne ne qiell.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).