the article is read.

finally, the first of my articles reached the hands of my family. unfortunately it was in albanian, making it quite easy for them to read. i was kind of hoping, kind of dreading their reaction. and i was right.
if it would have been in english, i would have touted it in front of mom, dad [...]

9 Komente

hahaha
Love U and your family smiley 
Its a funny tree smiley
peshë peshë smiley  (yje dmth )
 

e lexova mbreme, u kenaqa. hahaa.

5 dhe jane pak.

B, po ne kur do e lexojmë artikullin në fjalë? Pliiiiiz!smiley

Ky më shkërrmoqi fare.

varet nga meshira e kryeredaktores. se shpejti revista duhet te dale online (sipas thashethemeve)

i want to meet for coffee so that i can hear more of this smiley

 

Blete, na kujton te gjitheve familet tona me kete shkrim, se kshu e kemi ne shqipot, nuk jemi "te shthurur" si te huajt te flasim per gjera familjare me te tjeret. smiley

Na i sill lidhjen e artikullit kur te botohet, meqe na bere kurioz. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).