Terri Terri

Terri
Terri erdh nga poshtë si ringjallje hijesh, që zot kane dritën, se nuk e shohin dot,më erdh keq për to, si për një t`panjohur, q`e zë në rrugë një atak sëmundje toke,dhe përpëlitet syhumbur me shkumë në gojë; m`erdh keq edhe për veten. Kokënia mora ndër duar, më mirë t`mos jesh, kjo është përgjigja, kurse [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).