TEATRI I KONFRONTIMIT

Ngjarjet e fundit në Tiranë, që kulmuan me protestën e opozitës para Kryeministrisë, sikur po duan të konfirmojnë se, të paktën për një takëm shqiptarësh, politika nuk është veçse vazhdim i luftës civile me mjete të tjera.
Meqë temës i jemi kthyer shpesh në blog – unë dhe shumë kolegë komentues – po mjaftohem të përsërit, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).