Të nesërmen

Të nesërmen, ecnin ngadalë.

Në krye printe Edi. Në trup kishte vetëm një kanotiere ushtarake, e cila dukej sikur ishte dhjetë vjeçare, ndërkohë që ishte blerë vetëm javën e kaluar dhe mund të ishte – po ose jo – hera e dytë që e vishte: nën sqetullën e djathtë dhe tek shpatulla e majtë ishte e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).