Të lodhëm, Zonja Pak

Të lodhëm, Zonja Pak

Gjithmonë pranë...
Si Tranzicioni që hamë.

Të lodhëm, zonja Pak!
Por dhe ti -
jo pak...

---

Ll. K.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).