syshkarë

owl_monkey.jpg

Wireless communication  

Touchless submission

Spam i maskuar në lojën e syve

Eja, jam i sigurtë, i shpejtë e konfidencial.

.

I paçensuruar, kam nevojë për besimin tënd

Për kthjellësinë e pijes së papërzier

Me lehtësinë amerikane të shikimit.

Opposites distract.

2 Komente

Po të mund ta shpërbëja dhe rimblidhja prapë thelbin e kësaj poezie (ashtu siç e ndjej un&eumlsmiley, do përdorja fjalët jopoetike "Çfarë diskrecioni ulëritës!"

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).