Supe me selino

Serish sot po vij me nje recete supe sa te thjeshte aq edhe ushqyese.
Supe me selino.Se pari dua te shkruaj dicka rreth selinos , perime qe nuk para perdoret shpesh ketu ne Shqiperi.

Selino eshte nje perime shume e rendesishme per shkak te pasurise se saj ne vitamina si A,B dhe C , po ashtu permbajtjes [...]

2 Komente

ene k'te s'ta nok hermesi enka smiley

Te lumshin duart, Enka! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).