Supe me lulelaker & leng mishi

Sot do ju jap receten e nje supe qe e provova para disa ditesh dhe qe ngela shume e kenaqur me thene te drejten.
Them keshtu se lulelakra sado e vlefshme si perime , nuk para pelqehet fort nga era e saj e veçante.Ne kete supe, era e saj karakteristike  nuk ndjehet si dhe shija eshte [...]

1 Komente

rrofsh Enka !

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).