3 Komente

klas si fotoja ashtu edhe kenga qe eshte nje nga me te preferuarat e mia!

Fotoja me pelqen, aq me teper nje kitare ne duar femre eshte shume sensuale. Kengen s'e degjoj dot, por e di cila eshte, Geri Mur me Still got the blues dhe nje grup tjeter qe luante "Lilly was here" mbeten te paharrueshme. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).