Spin right round round round (like a record baby)

HAPPY CHRISTMAS

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Imagjinoj sikur jam me ty. Shtrihem prane teje. Te zbuloj me gjuhe.

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Po mendonim pikerisht te njejten. Ka dicka obscene ne ç’ka po nis?! Diçka si endrrat me te cmendura te Vaçe Zelës.

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Une mund te te shijoj embelsisht ne mendjen time pa te ndare me askend. (Une e di qe ty s’te pelqen kjo qe shkruaj per te. )

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Ka te njejten shije si nje molle qe kafshon pasi ke lare dhembet. Kembet.  

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Ti je metodik, kurse une tejet kaotik. (Annunaki is coming…..)

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Kete gjëne do ta varrosim bashke.  Me vjen keq sapo e vrava artin. Tend ? : - (

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Ajo nuk eshte e bukur. As e shemtuar. As normale. As anormale. Ndoshta ajo thjesht nuk eshte.

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Po perpiqem te bej gjithcka qe te zhdukesh dhe te me lësh tranquille me të ( e di qe s’te pelqejne fjalet e huaja)

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Shko tek ajo vrime çelsi dhe shih pertej ndyresire. Me sheh? Te thash qe ka dicka te heshtur dhe obscene ne kete mes perderisa ke mberritur deri ketu.

You Spin Me Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(can’t stop this)

Kur dielli I saj ndizet shume, djeg, perpelitet , lekura e saj e thate prej atmosferes se nxehte tendoset, qielli i saj hapet, atehere une peshtyj mbi te, brenda saj, thelle.  Ajo me peshperit dicka qe nuk mund te ta them.

I Spin You Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(stop this)

Ti me siguri tani me urren dhe me te drejte. Sepse.

I Spin You Right Round Round Round Like A Record Baby Right Round Round Round…(stop this)

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).