Snapshot vetmie

Dhe ja, më në fund m’u desh

të gënjej!

Ç’ndëshkim,

ç’haraç,

çfarë shpërblimi më priste?

~ (more…smiley

2 Komente

jo de jo. snapshot leje mo e luj.

impresive vjeshta ikanake. shume. me pelqen se si i hap rruge natyres gjithe xhentilese.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).