SKËNDERBEU

Type your summary here

Type rest of the post here

12 Komente

Ti morrsha t'ligat lali jot sa mirë e ke shkrujt!

Ti paç gjonë e hallallit!

Na mërzitën ata të tjerët vetëm duke ja bo biografinë Skinerit pa ja qit i her i foto

 Ma bëj kabull o zotëri/zonjë, po unë s’e mora vesh mirë këtë imazhin.

  1. Çfarë janë ato kokrrat e vogla, bathë?
  2. Pse ia keni bërë portretin Skënderbeut me kokrra të vogla? Ka ndonjë domethënie kjo punë, apo e ke bërë thjesht për qejf (mund ta kishe bërë edhe me filxhane kafeje ose me bishta cigaresh)?
  3. Më bëjnë mua sytë, apo ky Skënderbe në imazh e ka qafën aq të gjatë, sa të të kallë datën, si të Sadamit, ndjesë pastë, pasi e varën?
  4. Më bëjnë mua sytë, apo ky Skënderbe këtu mban syza?

 

Ku eshte koka e dhise mbi perkrenare,o bathe ?..se si po me duket ky Skenderbe ,o bathe ,komplet tjeter!

i/e dashur Zasllan.

1. kokrrat e vogla nuk janë bathë.

2. kokrrat e vogla përfaqësojnë individët që janë frymëzuar nga jeta dhe vepra e Skënderbeut në shekuj.

3. të bëjnë sytë.

4. të bëjnë sytë.

mund ta kishe bërë edhe me filxhane kafeje ose me bishta cigaresh

2,a. nuk kishte kohë Skënderbeu të pinte kafe.

2,b. në atë epokë nuk njihej cigarja në evropë.

2,c. përse nuk e bën vetë me ç'fardo elementi që të pëlqen ?

më herët e kam bërë me fotografi të bëra ditën e shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

Njeri, së pari krijo ! pastaj kritiko!

Le të marrim shëmbull na Ai. Nga thjeshtësia e Atij. Ai për gjashtë ditë krijoi. Të shtatën e bëri pushim.

ps: nuk u kyç të shtatën ditë tek peshku pa ujë, të nxirrte pallën e të kritikonte sa majtas po aq edhe djathtas.

Juaji

eT

@e , faleminderit smiley

Kur e meriton e mertion! smiley

con le buone maniere si ottiene tutto! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).