Si pasoje e ngrohjes globale, Nju Jorku fundoset nen uje!

Reklama e mëposhtme ishte aktuale vitin e kaluar, mirëpo sot isha duke lexuar dicka interesante rreth ngrohjes globale, dhe si për inerci bëra një kërkim në Google rreth reklamave që kanë të bëjnë pikërisht me ngrohjen globale. Për të kursyer hapësirë në server (mos më merrni seriozisht) po postoj vetëm këtë që mu duk më [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).