Si Google Wave po ndryshon lajmet

Nuk eshte e lehte ta gjesh gjekundi tjeter entuziazmin qe qarkullon perreth Google Wave. Pavaresisht se ky mjet i ri komunikimi dhe bashkepunimi ne kohe reale, i publikuar pak jave me pare nga Google, eshte ende ne version “preview” dhe i disponueshem vetem permes ftesave, jane te [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).