Shqiperia (rreth e perqark kokes se nje shqiptari cfaredo)

Shqiperia (rreth e perqark kokes se nje shqiptari cfaredo) Andi Kananaj Nese per ndonje arsye qe tani s’me shkon ne mendje, do te me duhej te jetoja ne Shqiperi (aq sa ligjet e natyres do ma lejonin), dhe do me duhej te jetoja vetem me te njellojtet e mi, them se me siguri do ikja nga trute e kokes. Nuk e them per ndonje ndjesi superioriteti, as se dua te qortoj ndonje sjellje te caktuar,

1 Komente

Artikull mese i vertete, por une do te preferoja te besoja qe do ndodhin ndryshime.....kam nevoje per kete shprese ashtu si cdo shqiptar tjeter qe deshiron nje realitet ndryshe.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).