Shqiperia ne Euro Vision 2009

Pas votimit perpara mijera veteve ne Arenen Olimpike te Moskes , ishte Alexander Rybak nga Norvegjia ai qe arriti te fitonte numrin me te madh te votave dhe si rrjedhim edhe te drejten e organizimit te Euro Vision per 2010 ne Norvegji.

Shqiperia jone e dashur , nuk harroi te votonte me piket maksimale per Greqine, [...]

1 Komente

ore po munded te tregoje ndonje se cfare i tha pikethenesi Shqiptar atyre ruseve ne rusisht ...se mu duk mua se e ulen ate Shqiptarin me menyren se si iu pewrgjigj rusi!

dhe  Graham Norton u tall me Shqiperine sa te duash ...por BBC ka marre disa ankesa per te

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).