Shperthen Arianna Huffington: Murdoch qesharak, nuk di asgje per Internetin

“Ideja se mjafton te heqesh nga Google lajmet e tua per te pasur nje lloj ekskluziviteti mbi to, tregon nje mangesi te thelle ne njohjen e Internetit dhe funksionimin e tij”. Arianna Huffington, themeluese e blogut te famshem The Huffington Post (qe kohet e fundit ka me [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).