Shetisni neper Paris me Fiat 500! Falas!!!

Që kur doli në treg Fiat 500 rashë në dashuri në shikim të parë. Në mungesë të mjeteve materiale në formë letre, që në shqip u thonë PARA, dashurinë tonë akoma nuk kemi mundur ta realizojmë.
Sot derisa po gjurmoja nëpër rrjet për çmimet në treg të kësaj makine, rastisa në faqen zyrtare që Fiat 500 [...]

1 Komente

Kjo ishte shume e lezetshme, por nuk me hapej dhe ngela pa bere shetitje neper Paris... smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).