Shenja e pare e Coca Cola ne mur

Shenja e pare e Coca Cola-s  e vizatuar ne mur gjendet edhe sot e kesaj dite ne murin e nje fabrike ne Cartersville, Georgia dhe daton nga viti 1894.

Shperndaje kete artikull:

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).