SHËNIME TË VIGJILJES

- Një tufë penelatash mbi peizazhin e një vendi që e ka flakur me kohë diktaturën
nga Burri i Tezes*
1
Megjithë kontrollin e rreptë mbi skafet, raportohet se duke u gdhirë 31 dhjetor, një skaf i ka shpëtuar rrethimit dhe është larguar nga Shqipëria me shpejtësi marramendëse. Në bord ishin parë katër persona. Nuk ka asnjë dyshim [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).