Sfidat e marketingut në shekullin 21! Philip Kotler ne Shkup

Philip Kotler, legjenda e gjallë e marketingut, profesor me famë botërore me kërkesa të larta, konsulent i disa universiteteve dhe kompanive, vjen në Shkup, këtë vit më 21 Shtator, për ngjarjen e organizuar nga Kapital. I konsideruar një nga autoritetet më të shquara dhe teoricient në fushën e marketingut, autor i teksteve-librave kryesore në botë, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).