RRUGA E TRETË

Do ta keni vënë re si dhe sa ka mbizotëruar, në debatin e fundit për marrëveshjen e kufirit detar me Greqinë, qasja kombëtariste, e cila i mëshon paprekshmërisë së kufirit kombëtar, sovranitetit, Shën Naumit, etj., duke i bërë thirrje jo vetëm arsyes së publikut, por edhe ndjenjës patriotike.
Nuk kam dyshim se kjo qasje ka vendin [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).