RRËNJËT E MISRIT

Prej vitesh Këshilli i Shtetit kishte marrë, me dyer të mbyllura, vendimin që në arkivat e redaksisë së gazetës qendrore “Zëri i Masës” të ruheshin nekrologjitë paraprake të disa prej shokëve kryesorë të Partisë dhe të Shtetit, në mënyrë që, sikur larg qoftë të godiste e keqja, popullit të mos i vonohej informacioni i duhur.
Megjithatë, vetëm [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).