12 Komente

Ah, dhe mua me pelqen shume Bolero! flm. qe e solle. smiley Edhe mozaiku shume i bukur... por po e pe shume, "te ze deti..." smiley

jo shumë aida. jo shumë  smiley

5 yje rrushi smiley

rrofsh lëngu smiley

wow et, sa buuukuuur....BRAVO

une nuk besoj shume tek temat e vleresuara me 5 yje, por ti e meriton plotesisht, kjo qe thash eshte ne parim....

se ne praktike do vazhdoj me eksperimentet une

rrofsh flo !

ps: unë ngordh për pesa !!

ps1: i ngordhtë miu atij/asaj  që m'ka vu nji yll !!!

5 yllka (kur t'rriten do bohen fatosa... etj etj smiley )

Pastaj pionere... smiley

Boll Aida... se i harxhove të gjitha paret me SMS smiley

Vallahi s'ma mbajti me tu përgjigj tek të gjitha komentet smiley

 Sepse e kisha fiksu qe kjo muzika ishte nga Accept, tani po e marr vesh qe qeka nga Rolling Stones smiley

Nice e.T smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).