Rock n’ rolla

Nje Rock’nRolla nuk do femra, nuk do droge, nje rock’n'rolla nuk do pushtet, nuk do fuqi e nuk do lek. Nje Rock’n Rolla i do te gjitha.

Guy Ritchie eshte kthyer, dhe eshte kthyer ne menyren e tij. Rregjizori qe ka prure pulp ne Evrope, mjeshtri i filmave si ” Snatch”, ” Revolver”, “Lock Stock and [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).