Robert Plant, ai që ulëriste rock-un.

nga Andi N.H.
Nga takimet e mia më të paharrueshme është sigurisht ai i datës 9/6/2005 me Sir Robert Plant, , kalimtar thuajse anonim.
Një plakush simpatik me flokë të zbardhur, pak parkinson, që endet nëpër Bvd. St Germain pa truproje, incognito. Ne ishim tre, dikush e njohu, iu afrua, i drejtoi gishtin dhe me zërin e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).