Ribrendimi i Pepsit. Ja dhe faktet

Kur pata shkruar për Planin e Madh të Pepsit, disa nga komentuesit e artikullit e kishin pritur me hamendje lajmin. Këtë video në vazhdim po e shfaq vetëm sa për tua bërë me dije se ajo që pata shkruar është e vërtetë dhe ja tek po ndodh. Nëse edhe kësaj reklame nuk i besoni, atëherë nuk di se cfare faktesh tjera ju nevojiten. Ne video eshte shfaqur zhvillimi i logos se Pepsit ne menyre kronologjike, keshtuqe ne fund me ose pa qellim eshte vendosur edhe logoja me e re.

[There is a video that cannot be displayed in this feed. Visit the blog entry to see the video.]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).