“Revita” masazh. Vetem pa kepuce, ju lutem!

Komunikimi me ambientin ne menyre te drejte dhe kreative eshte nje perparesi e madhe per kompanite qe me resurse te pakta tentojne te arrijne rezultate sa me te larta. Reklama e salonit te ondulimit...

Kjo eshte nje permbledhje e shkurter e artikullit. Ju lutemi vizitoni faqen tone, per te lexuar artikullin e plote!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).