Reklama skandaloze e Sprite

Seksi shet!
Ne artikuj me pare kam trajtuar temen e seksit ose kam vene reklama te ndryshme qe luajne me iden e “seksit” si ky artikulli ketu. Por kjo reklama e Sprite ne Gjermani kalon cdo kufi!  Reklama ne fjale u hoq menjehere nga Sprite sapo doli ne qarkullim per arysje qe do i shihni me [...]

2 Komente

Dhe une natyrisht s'lexoj tekstin fare por direkt shtyp videon me si pasoje...ncuk ncuk ncuk. M'trembi.

Kot s'thone Sprite sucks, go for Coca-Cola.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).