Reality bites

Yes babe! Until you learn to distinguish what`s fake and what`s real , you`re gonna be shocked way too much!

3 Komente

O En, foto interesante, sa komike nga njera ane, aq dhe e mprehte. S'di ca pyetje te te bej: Me ke e ke inatin qe po i skermit dhembet, apo ke marre dhembet, qe gjyshi/ja i le ne gote me uje kur fle, per t'ia fshehur e per t'i punuar ndonje rreng te vockel camarrokeje? smiley

Eno, kushedi sa je argetuar lal duke bere kete foton... me duket sikur degjoj te qeshuren tende, by the way proteza e kujt ishte? smiley

Ana :hihi nuk kisha inat me askendsmileyishte me teper me qellim simbolik per cdo gje te rreme.

Heteroglossia1smileyhume...top secret ta them kur te takohemi smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).