Ray, the man himself.

Në fillim doja të përshkruaja filmin Ray dhe te flisja për të. Po kjo gjë është aq e zakonshme saqë më duket ofenduese për një hors d’oevre si ky i Jamie Foxx. Vendosa t’ju jap arsyet pse ta shihni këtë tabllo perfekte të një të madhi!
Jamie Foxx u zgjodh sepse kishte muzikën nën lëkurë dhe [...]

1 Komente

Eshte nje nga filmat qe mund ta shikoj disa here, me shume kenaqesi, edhe ngaqe me pelqen shume muzika qe ben Rei Carls. Muzike e mahnitshme!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).