RAMËS I RIHAPET DOSJA

Sapo pashë fjalimin që ka mbajtur kryeministri shqiptar Berisha në Parlament; dhe ende nuk kam arritur ta orientoj në lidhje me ndonjë sistem referencial të diskursit politik.
Fragmenti që pashë unë në BalkanWeb, prej gati 20 minutash, përqendrohej i gjithi në personin e kryetarit të PS-së dhe të opozitës Rama; duke kërcyer nga thashethemi në thashethem, [...]

1 Komente

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).